P-ŠPORT, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 110 | 108 | 43 904 | 29 677 | 56 688 | 446 437 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 110 | 108 | 43 904 | 29 677 | 56 688 | 446 437 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 437 | 2 051 | 42 460 | 24 376 | 35 576 | 422 251 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -6 139 | -3 968 | -6 943 | -3 555 | 301 | 16 112 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 188 | -2 975 | 3 387 | 3 856 | 15 811 | 3 074 |
| Vlastné imanie spolu | -4 327 | -1 943 | 1 444 | 5 301 | 21 112 | 24 186 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 4 939 | 1 554 | 47 699 | 146 628 | 281 006 | 1 920 590 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 092 | -2 844 | 3 557 | 5 016 | 20 309 | 7 113 |
| EBITDA | -3 092 | -2 844 | 3 557 | 5 016 | 20 309 | 7 113 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 188 | -2 975 | 3 478 | 4 782 | 19 943 | 6 914 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 188 | -2 975 | 3 387 | 3 856 | 15 811 | 3 074 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: P-ŠPORT, s. r. o.
Prehľad
P-ŠPORT, s. r. o. (IČO 46534954) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 1 920 590 €, čo je o 583 % viac ako rok predtým (281 006 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 230 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2024). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 3 074 € (0,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 446 437 € a vlastné imanie 24 186 € (miera samofinancovania 5,4 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2024 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.