MRG.sk s.r.o. v likvidáciiV likvidácii
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2026Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 104 897 € (86 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2026
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 91 149 | 116 995 | 121 701 | 117 167 | 118 787 | 54 210 |
| Neobežný majetok spolu | 11 100 | 11 100 | 11 100 | 11 100 | 8 100 | 0 |
| Spolu majetok | 102 249 | 128 095 | 132 801 | 128 267 | 126 887 | 54 210 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 11 131 | 5 000 | 5 298 | 1 000 | 0 | 480 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 50 893 | 85 617 | 85 617 | 85 617 | 88 989 | 16 490 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 34 725 | 31 978 | 36 386 | 36 150 | 32 398 | 31 740 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 91 118 | 123 095 | 127 503 | 127 267 | 126 887 | 53 730 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 46 310 | 48 363 | 49 672 | 48 907 | 47 350 | 66 014 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 40 940 | 36 729 | 43 564 | 42 219 | 39 372 | 2 182 |
| EBITDA | 40 940 | 36 729 | 43 564 | 42 219 | 39 372 | 2 182 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 40 856 | 37 648 | 42 815 | 42 536 | 36 230 | 32 220 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 34 725 | 31 978 | 36 386 | 36 150 | 32 398 | 31 740 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 31 978 | 36 386 | 32 778 | 104 897 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2026 Úč MUJ · 5 str.
- 2026 Úč MUJ
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MRG.sk s.r.o. v likvidácii
Prehľad
MRG.sk s.r.o. v likvidácii (IČO 46536311) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Lučenec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2026 boli 66 014 €, čo je o 39,4 % viac ako rok predtým (47 350 €). Od roku 2021 do roku 2026 tržby rástli v priemere o 7,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2026). Zisk po zdanení za rok 2026 bol 31 740 € (48,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 54 210 € a vlastné imanie 53 730 € (miera samofinancovania 99,1 %).
Na čo upozorniť
Stav v registri: v likvidácii.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.