ALTEZORO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 848 € (1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 4 794 123 | 1 004 391 | 504 717 | 1 073 450 | 891 699 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 50 612 | 30 758 | 17 408 | 22 919 | 32 080 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 139 772 | 190 384 | 221 141 | 238 549 | 258 620 |
| Spolu majetok | 8 948 597 | 3 604 980 | 3 663 213 | 3 815 642 | 4 657 488 |
| Záväzky spolu | 8 612 019 | 3 237 644 | 3 278 470 | 3 407 980 | 4 220 594 |
| Vlastné imanie spolu | 336 578 | 367 336 | 384 743 | 407 662 | 436 894 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 2 848 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ALTEZORO, s.r.o.
Prehľad
ALTEZORO, s.r.o. (IČO 46536485) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba elektrických zariadení pre domácnosti (SK NACE 2751). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 891 699 €, čo je o 16,9 % menej ako rok predtým (1 073 450 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 34,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 32 080 € (3,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 631 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 657 488 € a vlastné imanie 436 894 € (miera samofinancovania 9,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.