M-M Holding s.r.o.Aktívna

IČO 46538941Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2012Nesvady

Finančný prehľad

329 799 €+96,8%
Tržby 2025
+11,6%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.400 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu172 637180 382186 502256 553227 083192 899
Neobežný majetok spolu20 23412 7059 21922 71939 42731 091
Spolu majetok192 871193 087195 721279 272266 510223 990
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu142 999141 958143 640225 895210 241162 073
Základné imanie1 5001 5001 5001 5001 5001 500
Výsledok hospodárenia minulých rokov47 51248 37349 62950 58151 87854 768
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)8601 2569521 2962 8915 649
Vlastné imanie spolu49 87251 12952 08153 37756 26961 917
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)190 750140 25295 626121 294167 557329 799
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti7 1656 0153 8003 4166 2019 149
EBITDA19 79213 5447 2873 41613 27817 485
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 0971 6021 2051 6413 8517 569
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie8601 2569521 2962 8915 649
Osobné náklady1 3941 2831 636004 015
Odpisy12 6277 5293 48707 0778 336
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: M-M Holding s.r.o.

Prehľad

M-M Holding s.r.o. (IČO 46538941) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Nesvady. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pokrývačské práce (SK NACE 4341). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 329 799 €, čo je o 96,8 % viac ako rok predtým (167 557 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 649 € (1,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 015 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 223 990 € a vlastné imanie 61 917 € (miera samofinancovania 27,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

M-M Holding s.r.o. – IČO 46538941 — icoprofil.sk