Mill, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 14 968 | 29 366 | 42 802 | 83 298 | 387 933 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 597 |
| Spolu majetok | 14 968 | 29 451 | 43 014 | 83 528 | 430 397 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 8 814 | 16 212 | 11 969 | 44 465 | 257 560 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 329 | 2 181 | 8 239 | 26 045 | 34 053 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 175 | 6 058 | 17 806 | 8 018 | 133 784 |
| Vlastné imanie spolu | 6 154 | 13 239 | 31 045 | 39 063 | 172 837 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 25 608 | 249 627 | 311 214 | 1 221 995 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 845 | 7 248 | 22 651 | 10 190 | 174 155 |
| EBITDA | -2 845 | 7 248 | 22 651 | 10 190 | 181 257 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 175 | 6 871 | 22 561 | 10 105 | 170 240 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 175 | 6 058 | 17 806 | 8 018 | 133 784 |
| Osobné náklady | 0 | 1 709 | 2 376 | 0 | 14 298 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 102 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Mill, s.r.o.
Prehľad
Mill, s.r.o. (IČO 46542957) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Moča. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami (SK NACE 4683). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 221 995 €, čo je o 293 % viac ako rok predtým (311 214 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 133 784 € (10,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 298 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 430 397 € a vlastné imanie 172 837 € (miera samofinancovania 40,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.