LAKŠMANOVA SPOLOČNOSŤ, spol. s r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 303 | 4 115 | 8 028 | 8 683 | 14 805 | 22 244 |
| Neobežný majetok spolu | 13 185 | 13 185 | 13 185 | 13 185 | 13 149 | 13 691 |
| Spolu majetok | 16 488 | 17 300 | 21 213 | 21 868 | 27 954 | 35 935 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 125 | 116 | 4 516 | 3 557 | 4 120 | 7 685 |
| Základné imanie | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 8 780 | 6 362 | 7 184 | 6 612 | 8 828 | 13 834 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 417 | 822 | -487 | 1 699 | 5 006 | 4 416 |
| Vlastné imanie spolu | 16 363 | 17 184 | 16 697 | 18 311 | 23 834 | 28 250 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 38 622 | 30 968 | 23 302 | 44 710 | 47 135 | 44 565 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 413 | 977 | -294 | 2 150 | 6 189 | 5 614 |
| EBITDA | -2 413 | 977 | -294 | 2 150 | 6 189 | 11 572 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 417 | 966 | -388 | 2 130 | 6 042 | 5 376 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 417 | 822 | -487 | 1 699 | 5 006 | 4 416 |
| Osobné náklady | 773 | 1 199 | 1 353 | 1 397 | 2 008 | 2 152 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 958 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: LAKŠMANOVA SPOLOČNOSŤ, spol. s r. o.
Prehľad
LAKŠMANOVA SPOLOČNOSŤ, spol. s r. o. (IČO 46545891) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Dekýš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba mlynských výrobkov (SK NACE 1061). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 44 565 €, čo je o 5,5 % menej ako rok predtým (47 135 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 416 € (9,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 152 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 35 935 € a vlastné imanie 28 250 € (miera samofinancovania 78,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.