Qinos s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 820 251 | 2 773 575 | 2 771 538 | 2 793 977 | 2 796 287 | 2 797 663 |
| Neobežný majetok spolu | 5 563 782 | 5 327 465 | 5 166 956 | 5 574 101 | 6 024 123 | 6 416 346 |
| Spolu majetok | 8 589 750 | 8 177 222 | 7 944 812 | 8 368 078 | 8 820 410 | 9 214 009 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 9 203 964 | 9 141 509 | 9 186 350 | 9 627 558 | 10 076 098 | 10 850 788 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -640 352 | -633 093 | -968 000 | -1 247 038 | -1 264 980 | -1 261 188 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 7 356 | -334 907 | -279 038 | -17 942 | 3 792 | -381 091 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 13 782 | -1 287 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | -614 214 | -964 287 | -1 241 538 | -1 259 480 | -1 255 688 | -1 636 779 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 221 493 | 38 833 | 0 | 43 568 | 4 160 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 15 470 | 2 666 | -5 050 | 24 587 | 2 810 | -7 173 |
| EBITDA | 15 470 | 2 666 | -5 050 | 24 587 | 2 810 | -7 173 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 356 | -334 907 | -279 038 | -17 942 | 4 752 | -379 171 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 356 | -334 907 | -279 038 | -17 942 | 3 792 | -381 091 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Qinos s.r.o.
Prehľad
Qinos s.r.o. (IČO 46550861) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 381 091 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-1 636 779 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.