BANEKO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 371 504 | 417 137 | 415 844 | 260 789 | 430 232 | 570 237 |
| Neobežný majetok spolu | 96 597 | 92 127 | 103 323 | 100 186 | 80 394 | 154 398 |
| Spolu majetok | 468 101 | 509 264 | 519 167 | 360 975 | 510 626 | 724 635 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 84 740 | 57 272 | 17 426 | 51 173 | 70 389 | 74 279 |
| Základné imanie | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 291 890 | 376 761 | 445 392 | 225 971 | 303 202 | 433 637 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 84 871 | 68 631 | 49 749 | 77 231 | 130 435 | 210 119 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 |
| Vlastné imanie spolu | 383 361 | 451 992 | 501 741 | 309 802 | 440 237 | 650 356 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 750 552 | 953 719 | 824 044 | 1 017 134 | 1 313 554 | 1 335 410 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 116 100 | 96 166 | 72 815 | 107 055 | 176 185 | 282 951 |
| EBITDA | 151 487 | 134 660 | 114 608 | 143 444 | 215 478 | 318 051 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 107 765 | 87 112 | 63 189 | 98 233 | 165 258 | 266 056 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 84 871 | 68 631 | 49 749 | 77 231 | 130 435 | 210 119 |
| Osobné náklady | 48 588 | 60 053 | 52 479 | 62 410 | 63 200 | 81 781 |
| Odpisy | 35 387 | 38 494 | 41 793 | 36 389 | 39 293 | 35 100 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 269 170 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Zhrnutie: BANEKO, s.r.o.
Prehľad
BANEKO, s.r.o. (IČO 46562109) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Fačkov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba dvíhacích a manipulačných zariadení (SK NACE 2822). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 335 410 €, čo je o 1,7 % viac ako rok predtým (1 313 554 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 210 119 € (15,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 81 781 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 724 635 € a vlastné imanie 650 356 € (miera samofinancovania 89,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.