SEITS s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 16 447 | 14 053 | 12 880 | 12 096 | 11 412 | 11 412 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 16 447 | 14 053 | 12 880 | 12 096 | 11 412 | 11 412 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 459 | 1 750 | 2 400 | 2 400 | 2 740 | 4 064 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 184 | 7 487 | 6 803 | 4 980 | 4 196 | 3 172 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 9 172 | -684 | -1 823 | -784 | -1 024 | -1 324 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 12 988 | 12 303 | 10 480 | 9 696 | 8 672 | 7 348 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 65 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 10 997 | -600 | -1 739 | -700 | -600 | -984 |
| EBITDA | 10 997 | -600 | -1 739 | -700 | -600 | -984 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 10 881 | -684 | -1 823 | -784 | -684 | -984 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 172 | -684 | -1 823 | -784 | -1 024 | -1 324 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SEITS s. r. o.
Prehľad
SEITS s. r. o. (IČO 46582321) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 1 324 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 412 € a vlastné imanie 7 348 € (miera samofinancovania 64,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.