POPCAR EU, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 147 562 | 224 187 | 302 150 | 288 695 | 369 964 | 423 761 |
| Neobežný majetok spolu | 7 200 | 35 936 | 43 332 | 48 469 | 33 506 | 14 944 |
| Spolu majetok | 155 025 | 260 123 | 345 482 | 338 306 | 406 291 | 440 972 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 58 206 | 187 384 | 260 599 | 250 041 | 309 291 | 331 390 |
| Základné imanie | 19 000 | 19 000 | 19 000 | 19 000 | 19 000 | 19 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 32 138 | 33 816 | 49 095 | 60 181 | 63 565 | 72 299 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 678 | 15 292 | 12 157 | 3 384 | 8 735 | 12 583 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 44 003 | 4 631 | 4 631 | 5 700 | 5 700 | 5 700 |
| Vlastné imanie spolu | 96 819 | 72 739 | 84 883 | 88 265 | 97 000 | 109 582 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 329 483 | 477 086 | 547 119 | 575 644 | 672 816 | 739 663 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 784 | 29 650 | 28 065 | 19 944 | 48 980 | 38 332 |
| EBITDA | 15 908 | 40 322 | 42 303 | 36 583 | 67 493 | 56 894 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 373 | 19 456 | 16 597 | 5 819 | 12 575 | 17 664 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 678 | 15 292 | 12 157 | 3 384 | 8 735 | 12 583 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 8 124 | 10 672 | 14 238 | 16 639 | 18 513 | 18 562 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: POPCAR EU, s. r. o.
Prehľad
POPCAR EU, s. r. o. (IČO 46590714) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 19 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 739 663 €, čo je o 9,9 % viac ako rok predtým (672 816 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 583 € (1,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 440 972 € a vlastné imanie 109 582 € (miera samofinancovania 24,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.