BAUTEL, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 49 375 | 27 313 | 30 782 | 39 971 | 44 166 | 43 640 |
| Neobežný majetok spolu | 895 | 465 | 35 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 50 270 | 27 778 | 30 817 | 39 971 | 44 166 | 43 640 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 32 081 | 7 258 | 9 448 | 16 421 | 22 124 | 22 005 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -12 424 | -9 311 | -6 980 | -6 131 | -3 950 | -5 459 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 113 | 2 331 | 849 | 2 181 | -1 508 | -406 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 22 500 | 22 500 | 22 500 | 22 500 | 22 500 | 22 500 |
| Vlastné imanie spolu | 18 189 | 20 520 | 21 369 | 23 550 | 22 042 | 21 635 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 106 907 | 119 684 | 96 639 | 115 310 | 154 274 | 161 886 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 193 | 2 390 | 998 | 2 518 | -463 | 632 |
| EBITDA | 3 623 | 2 820 | 1 428 | 2 554 | -463 | 632 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 113 | 2 331 | 946 | 2 439 | -548 | 554 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 113 | 2 331 | 849 | 2 181 | -1 508 | -406 |
| Osobné náklady | 44 265 | 85 755 | 81 402 | 92 121 | 123 516 | 127 251 |
| Odpisy | 430 | 430 | 430 | 36 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: BAUTEL, s.r.o.
Prehľad
BAUTEL, s.r.o. (IČO 46590854) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 161 886 €, čo je o 4,9 % viac ako rok predtým (154 274 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 406 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 127 251 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 43 640 € a vlastné imanie 21 635 € (miera samofinancovania 49,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.