K PLUS SLOVAKIA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 282 292 | 377 151 | 318 175 | 287 122 | 60 454 | 60 454 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 2 551 | 1 856 | 1 159 | 1 159 | 1 159 |
| Spolu majetok | 282 292 | 379 702 | 320 031 | 288 281 | 61 613 | 61 613 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 225 140 | 323 081 | 268 167 | 234 226 | 140 059 | 140 399 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 10 771 | 11 729 | 6 321 | 6 442 | 8 633 | -123 868 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 020 | -530 | 121 | 2 191 | -132 501 | -340 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 40 361 | 40 422 | 40 422 | 40 422 | 40 422 | 40 422 |
| Vlastné imanie spolu | 57 152 | 56 621 | 51 864 | 54 055 | -78 446 | -78 786 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 289 646 | 353 721 | 540 945 | 270 468 | 165 215 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 286 | 4 630 | 3 170 | 2 756 | -131 476 | 0 |
| EBITDA | 8 286 | 4 862 | 3 866 | 3 452 | -130 780 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 332 | 958 | 1 091 | 2 687 | -131 541 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 020 | -530 | 121 | 2 191 | -132 501 | -340 |
| Osobné náklady | 5 452 | 25 195 | 19 719 | 28 078 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 232 | 696 | 696 | 696 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 4 878 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: K PLUS SLOVAKIA s.r.o.
Prehľad
K PLUS SLOVAKIA s.r.o. (IČO 46593616) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Bodza. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 340 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-78 786 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.