ALCATO s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 66 856 | 84 655 | 98 913 | 110 492 | 164 618 |
| Neobežný majetok spolu | 10 248 | 8 624 | 7 000 | 21 184 | 18 644 |
| Spolu majetok | 77 104 | 93 279 | 105 913 | 131 676 | 183 262 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 5 663 | 3 074 | 6 700 | 24 544 | 44 560 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 50 336 | 65 474 | 84 239 | 93 247 | 101 166 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 15 139 | 18 765 | 9 008 | 7 919 | 31 470 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 966 | 966 | 966 | 966 | 966 |
| Vlastné imanie spolu | 71 441 | 90 205 | 99 213 | 107 132 | 138 602 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 36 062 | 40 495 | 35 233 | 66 359 | 178 820 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 17 999 | 22 202 | 11 061 | 11 719 | 44 955 |
| EBITDA | 19 624 | 23 826 | 12 685 | 14 274 | 49 296 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 17 902 | 22 139 | 10 781 | 10 538 | 43 519 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 15 139 | 18 765 | 9 008 | 7 919 | 31 470 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 5 826 | 19 393 | 35 847 |
| Odpisy | 1 625 | 1 624 | 1 624 | 2 555 | 4 341 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: ALCATO s.r.o.
Prehľad
ALCATO s.r.o. (IČO 46612076) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Veľký Kýr. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 178 820 €, čo je o 169 % viac ako rok predtým (66 359 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 49,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 31 470 € (17,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 35 847 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 183 262 € a vlastné imanie 138 602 € (miera samofinancovania 75,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.