CASO TRADE s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 85 927 | 146 395 | 213 192 | 196 770 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 2 809 | 204 114 |
| Spolu majetok | 85 927 | 146 395 | 216 001 | 400 884 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 8 192 | 20 167 | 31 137 | 167 585 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 55 247 | 72 735 | 121 228 | 179 864 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 17 488 | 48 493 | 58 636 | 48 435 |
| Vlastné imanie spolu | 77 735 | 126 228 | 184 864 | 233 299 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 144 639 | 213 830 | 326 812 | 261 170 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 22 143 | 61 417 | 74 244 | 70 234 |
| EBITDA | 22 143 | 61 417 | 74 324 | 70 716 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 22 137 | 61 410 | 74 223 | 62 975 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 17 488 | 48 493 | 58 636 | 48 435 |
| Osobné náklady | 33 434 | 42 352 | 61 686 | 59 481 |
| Odpisy | 0 | 0 | 80 | 482 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: CASO TRADE s.r.o.
Prehľad
CASO TRADE s.r.o. (IČO 46627553) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Komárov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 261 170 €, čo je o 20,1 % menej ako rok predtým (326 812 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby rástli v priemere o 21,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2022 bol 48 435 € (18,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2022 boli 59 481 €. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 400 884 € a vlastné imanie 233 299 € (miera samofinancovania 58,2 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.