EASTGARDEN s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 18 976 | 15 916 | 16 733 | 18 953 | 26 912 | 21 576 |
| Neobežný majetok spolu | 20 488 | 15 766 | 23 666 | 17 344 | 15 598 | 9 598 |
| Spolu majetok | 39 464 | 31 682 | 40 399 | 36 297 | 42 510 | 31 174 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 11 312 | 2 877 | 22 335 | 10 009 | 15 777 | 4 241 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 446 | 2 652 | 3 305 | 0 | 788 | 1 233 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 206 | 653 | -10 741 | 788 | 445 | 200 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 20 500 | 20 500 | 20 500 | 20 500 | 20 500 | 20 500 |
| Vlastné imanie spolu | 28 152 | 28 805 | 18 064 | 26 288 | 26 733 | 26 933 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 45 161 | 61 840 | 42 697 | 56 737 | 56 951 | 51 899 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 655 | 1 038 | -10 468 | 1 468 | 1 567 | 1 317 |
| EBITDA | 655 | 5 760 | -10 468 | 5 123 | 9 075 | 7 316 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 206 | 653 | -10 741 | 1 288 | 1 405 | 1 160 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 206 | 653 | -10 741 | 788 | 445 | 200 |
| Osobné náklady | 11 989 | 7 734 | 9 110 | 8 499 | 8 042 | 10 644 |
| Odpisy | 0 | 4 722 | 0 | 3 655 | 7 508 | 5 999 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EASTGARDEN s.r.o.
Prehľad
EASTGARDEN s.r.o. (IČO 46657827) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Čečehov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby súvisiace s pestovaním plodín (SK NACE 0161). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 51 899 €, čo je o 8,9 % menej ako rok predtým (56 951 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 200 € (0,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 10 644 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 31 174 € a vlastné imanie 26 933 € (miera samofinancovania 86,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.