MÜLLERDANE, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 4 048 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 751 | 7 987 | 7 892 | 8 458 | 9 636 | 6 791 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 7 125 | 7 987 | 7 892 | 8 458 | 10 506 | 7 609 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 298 | 380 | 424 | 576 | 958 | 1 075 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 327 | 2 107 | 1 968 | 2 382 | 4 048 | 1 034 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 6 827 | 7 607 | 7 468 | 7 882 | 9 548 | 6 534 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 040 | 3 920 | 4 820 | 7 070 | 10 060 | 10 515 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 667 | 2 579 | 2 425 | 2 931 | 4 882 | 1 472 |
| EBITDA | 1 667 | 2 579 | 2 425 | 2 931 | 4 882 | 1 472 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 571 | 2 487 | 2 325 | 2 824 | 4 773 | 1 374 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 327 | 2 107 | 1 968 | 2 382 | 4 048 | 1 034 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 67 | 1 207 | 2 696 | 6 807 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 1 327 | 2 107 | 1 968 | 2 382 | 4 048 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: MÜLLERDANE, s.r.o.
Prehľad
MÜLLERDANE, s.r.o. (IČO 46678824) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Medzev. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 10 515 €, čo je o 4,5 % viac ako rok predtým (10 060 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 28,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 034 € (9,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 807 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 609 € a vlastné imanie 6 534 € (miera samofinancovania 85,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.