PERITOS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 104 926 | 64 427 | 103 853 | 28 752 | 50 981 | 31 026 |
| Neobežný majetok spolu | 149 183 | 90 535 | 53 671 | 77 227 | 48 528 | 71 275 |
| Spolu majetok | 256 692 | 165 969 | 160 815 | 105 979 | 99 509 | 102 301 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 183 675 | 150 142 | 83 270 | 93 204 | 118 069 | 134 471 |
| Základné imanie | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 157 406 | 65 517 | 19 511 | 23 743 | 4 580 | -26 810 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -91 139 | -57 940 | 49 784 | -19 218 | -31 390 | -13 610 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | -750 | 750 | 750 | 750 | 750 | 750 |
| Vlastné imanie spolu | 73 017 | 15 827 | 77 545 | 12 775 | -18 560 | -32 170 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 556 514 | 505 754 | 740 045 | 255 622 | 280 060 | 255 563 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -81 903 | -51 757 | 56 527 | -12 125 | -15 711 | 5 169 |
| EBITDA | 4 852 | 14 605 | 99 918 | 14 785 | 12 989 | 33 988 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -91 139 | -57 940 | 50 638 | -19 218 | -29 470 | -11 690 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -91 139 | -57 940 | 49 784 | -19 218 | -31 390 | -13 610 |
| Osobné náklady | 122 958 | 133 903 | 130 642 | 75 806 | 81 127 | 94 779 |
| Odpisy | 86 755 | 66 362 | 43 391 | 26 910 | 28 700 | 28 819 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 45 552 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PERITOS, s.r.o.
Prehľad
PERITOS, s.r.o. (IČO 46691481) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 7 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 255 563 €, čo je o 8,7 % menej ako rok predtým (280 060 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 14,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 13 610 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 94 779 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-32 170 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.