NSM hydroizolácie, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 132 280 | 500 250 | 878 717 | 1 454 836 | 1 382 493 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 12 053 | 406 | 36 095 | 24 241 | 27 478 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 405 | 14 842 | 15 227 | 49 518 | 72 546 |
| Spolu majetok | 244 712 | 491 372 | 464 501 | 470 054 | 486 626 |
| Záväzky spolu | 221 951 | 468 205 | 405 239 | 386 551 | 375 645 |
| Vlastné imanie spolu | 22 761 | 23 167 | 59 262 | 83 503 | 110 981 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NSM hydroizolácie, s.r.o.
Prehľad
NSM hydroizolácie, s.r.o. (IČO 46693921) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Poniky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 7 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 382 493 €, čo je o 5,0 % menej ako rok predtým (1 454 836 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 27 478 € (2,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 486 626 € a vlastné imanie 110 981 € (miera samofinancovania 22,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.