AGRO - EKO group, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 760 719 | 845 274 | 931 553 | 1 268 207 | 855 182 | 942 532 |
| Neobežný majetok spolu | 209 605 | 195 227 | 182 515 | 171 324 | 900 093 | 848 638 |
| Spolu majetok | 972 412 | 1 042 561 | 1 116 041 | 1 442 088 | 1 758 177 | 1 791 870 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 75 782 | 72 913 | 64 521 | 190 241 | 290 751 | 236 122 |
| Základné imanie | 24 000 | 24 000 | 24 000 | 24 000 | 24 000 | 24 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 12 864 | 14 046 | 31 949 | 48 059 | 50 987 | 197 747 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 31 151 | 17 903 | 16 112 | 2 929 | 146 760 | 48 492 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 828 499 | 913 699 | 979 459 | 1 176 859 | 1 245 679 | 1 285 509 |
| Vlastné imanie spolu | 896 514 | 969 648 | 1 051 520 | 1 251 847 | 1 467 426 | 1 555 748 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 495 803 | 545 162 | 535 874 | 619 447 | 680 647 | 749 083 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 39 772 | 23 372 | 20 902 | 5 015 | 408 864 | 129 021 |
| EBITDA | 101 720 | 75 367 | 69 511 | 49 127 | 468 305 | 193 995 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 39 448 | 22 662 | 20 394 | 4 656 | 185 996 | 61 553 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 31 151 | 17 903 | 16 112 | 2 929 | 146 760 | 48 492 |
| Osobné náklady | 77 855 | 71 015 | 79 794 | 100 013 | 101 473 | 110 586 |
| Odpisy | 61 948 | 51 995 | 48 609 | 44 112 | 59 441 | 64 974 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: AGRO - EKO group, s.r.o.
Prehľad
AGRO - EKO group, s.r.o. (IČO 46717269) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Zámky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zber nebezpečného odpadu (SK NACE 3812). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 24 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 749 083 €, čo je o 10,1 % viac ako rok predtým (680 647 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 48 492 € (6,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 110 586 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 791 870 € a vlastné imanie 1 555 748 € (miera samofinancovania 86,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.