EPL s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 23 631 | 25 469 | 24 743 | 14 485 | 12 253 | 11 848 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 21 596 | 15 837 | 10 078 |
| Spolu majetok | 23 631 | 25 469 | 24 743 | 36 081 | 28 090 | 21 926 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 982 | 6 068 | 4 924 | 16 484 | 14 280 | 8 356 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 10 614 | 16 150 | 13 901 | 14 319 | 14 097 | 8 310 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 535 | -2 249 | 418 | -222 | -5 787 | -240 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 21 649 | 19 401 | 19 819 | 19 597 | 13 810 | 13 570 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 29 917 | 12 980 | 15 032 | 14 815 | 13 013 | 13 793 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 695 | -1 862 | 715 | 579 | -3 362 | 1 861 |
| EBITDA | 6 695 | -1 862 | 715 | 2 019 | 2 397 | 7 620 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 538 | -2 249 | 418 | -222 | -5 447 | 100 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 535 | -2 249 | 418 | -222 | -5 787 | -240 |
| Osobné náklady | 5 998 | 7 249 | 7 744 | 8 093 | 8 578 | 3 379 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 1 440 | 5 759 | 5 759 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EPL s. r. o.
Prehľad
EPL s. r. o. (IČO 46724605) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: vydávanie časopisov a periodík (SK NACE 5813). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 13 793 €, čo je o 6,0 % viac ako rok predtým (13 013 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 14,3 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 240 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 379 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 21 926 € a vlastné imanie 13 570 € (miera samofinancovania 61,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.