Advokátska kancelária POLÁKOVÁ s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 755 | 10 332 | 10 150 | 10 329 | 10 491 | 14 523 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 11 755 | 10 332 | 10 150 | 10 329 | 10 491 | 14 523 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 248 | 3 692 | 5 905 | 7 670 | 10 409 | 12 459 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -25 275 | -26 560 | -26 426 | -28 822 | -30 408 | -32 985 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 285 | 133 | -2 396 | -1 586 | -2 577 | 1 982 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 28 067 | 28 067 | 28 067 | 28 067 | 28 067 | 28 067 |
| Vlastné imanie spolu | 6 507 | 6 640 | 4 245 | 2 659 | 82 | 2 064 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 4 036 | 3 449 | 1 185 | 1 620 | 1 520 | 7 845 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 197 | 224 | -2 312 | -1 502 | -2 153 | 2 406 |
| EBITDA | -1 197 | 224 | -2 312 | -1 502 | -2 153 | 2 406 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 285 | 133 | -2 396 | -1 586 | -2 237 | 2 322 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 285 | 133 | -2 396 | -1 586 | -2 577 | 1 982 |
| Osobné náklady | 0 | 120 | 0 | 0 | 0 | 1 216 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Advokátska kancelária POLÁKOVÁ s. r. o.
Prehľad
Advokátska kancelária POLÁKOVÁ s. r. o. (IČO 46727086) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava-Dúbravka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: právne činnosti (SK NACE 6910). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 7 845 €, čo je o 416 % viac ako rok predtým (1 520 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 982 € (25,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 216 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 14 523 € a vlastné imanie 2 064 € (miera samofinancovania 14,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.