ENERGIO SLOVAKIA s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 10 278 | 38 730 | 38 503 | 39 171 | 11 086 | 10 638 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 10 278 | 38 730 | 38 503 | 39 171 | 11 086 | 10 638 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 154 | 28 171 | 28 000 | 28 000 | 340 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 532 | 5 124 | 5 559 | 6 255 | 6 171 | 5 746 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 592 | 435 | -56 | -84 | -425 | -448 |
| Vlastné imanie spolu | 10 124 | 10 559 | 10 503 | 11 171 | 10 746 | 10 298 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 099 | 4 207 | 0 | 0 | 37 274 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 696 | 564 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| EBITDA | 696 | 564 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 696 | 512 | -56 | -84 | -85 | -108 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 592 | 435 | -56 | -84 | -425 | -448 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ENERGIO SLOVAKIA s. r. o.
Prehľad
ENERGIO SLOVAKIA s. r. o. (IČO 46743138) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 448 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 638 € a vlastné imanie 10 298 € (miera samofinancovania 96,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.