Stepos accounting s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 673 € (39 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 46 970 | 46 970 | 9 599 | 11 778 | 11 806 |
| Neobežný majetok spolu | 15 806 | 15 806 | 3 535 | 4 000 | 4 667 |
| Spolu majetok | 63 452 | 63 452 | 15 472 | 15 778 | 16 473 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 9 737 | 9 737 | 12 021 | 8 486 | 1 839 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 43 006 | 43 006 | 0 | 2 951 | 4 119 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 709 | 10 709 | 2 951 | 3 841 | 10 015 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 53 715 | 53 715 | 3 451 | 7 292 | 14 634 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 36 399 | 39 096 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 14 162 | 14 162 | 4 440 | 7 019 | 12 640 |
| EBITDA | 20 298 | 20 298 | 10 576 | 8 553 | 12 640 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 13 172 | 13 172 | 4 426 | 4 654 | 11 159 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 709 | 10 709 | 2 951 | 3 841 | 10 015 |
| Osobné náklady | 371 | 371 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 6 136 | 6 136 | 6 136 | 1 534 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 10 709 | 53 215 | 0 | 2 673 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Stepos accounting s. r. o.
Prehľad
Stepos accounting s. r. o. (IČO 46763716) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba bižutérie a podobných predmetov (SK NACE 3213).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 39 096 €, čo je o 7,4 % viac ako rok predtým (36 399 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 015 € (25,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 16 473 € a vlastné imanie 14 634 € (miera samofinancovania 88,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.