AQUABAU SK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 35 445 | 9 002 | 7 251 | 6 888 | 1 982 | 23 421 |
| Neobežný majetok spolu | 2 332 | 23 228 | 17 578 | 11 928 | 6 945 | 7 117 |
| Spolu majetok | 37 777 | 32 230 | 24 829 | 18 816 | 8 927 | 30 538 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 23 697 | 17 540 | 9 662 | 3 253 | 2 080 | 2 752 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 542 | 8 580 | 9 190 | 9 667 | 10 063 | 1 347 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 038 | 610 | 477 | 396 | -8 716 | 20 939 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 14 080 | 14 690 | 15 167 | 15 563 | 6 847 | 27 786 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 90 446 | 68 331 | 47 588 | 48 988 | 17 282 | 47 141 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 097 | 1 543 | -1 099 | 981 | -4 109 | 22 384 |
| EBITDA | 3 578 | 7 047 | 4 551 | 6 631 | 874 | 26 059 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 269 | 750 | 725 | 572 | -8 376 | 22 013 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 038 | 610 | 477 | 396 | -8 716 | 20 939 |
| Osobné náklady | 6 828 | 4 630 | 4 168 | 4 390 | 2 317 | 2 937 |
| Odpisy | 1 481 | 5 504 | 5 650 | 5 650 | 4 983 | 3 675 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AQUABAU SK s.r.o.
Prehľad
AQUABAU SK s.r.o. (IČO 46765671) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu (SK NACE 3832). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 47 141 €, čo je o 173 % viac ako rok predtým (17 282 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 12,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 20 939 € (44,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 937 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 30 538 € a vlastné imanie 27 786 € (miera samofinancovania 91,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.