DUODENT s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 111 088 € (18 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 321 376 | 404 100 | 433 934 | 420 399 | 387 198 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 102 173 | 126 392 | 152 310 | 108 988 | 109 867 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 111 086 | 213 259 | 339 652 | 491 962 | 489 862 |
| Spolu majetok | 380 280 | 514 645 | 660 264 | 628 608 | 617 118 |
| Záväzky spolu | 162 021 | 169 994 | 163 302 | 22 658 | 12 389 |
| Vlastné imanie spolu | 218 259 | 344 651 | 496 962 | 605 950 | 604 729 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 111 088 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DUODENT s.r.o.
Prehľad
DUODENT s.r.o. (IČO 46782630) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 387 198 €, čo je o 7,9 % menej ako rok predtým (420 399 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 109 867 € (28,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 53 392 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 617 118 € a vlastné imanie 604 729 € (miera samofinancovania 98,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.