NIGOL s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 23 100 | 196 050 | 308 846 | 388 265 | 2 411 420 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 693 | 68 316 | 33 549 | 3 883 | 10 682 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 34 884 | 41 577 | 59 893 | 93 442 | 97 325 |
| Spolu majetok | 122 301 | 227 741 | 188 051 | 215 336 | 2 049 203 |
| Záväzky spolu | 75 224 | 112 348 | 89 109 | 112 511 | 1 570 564 |
| Vlastné imanie spolu | 47 077 | 115 393 | 98 942 | 102 825 | 478 639 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 50 000 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NIGOL s. r. o.
Prehľad
NIGOL s. r. o. (IČO 46782770) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a lízing stavbárskych strojov a zariadení (SK NACE 7732). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 85 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 411 420 €, čo je o 521 % viac ako rok predtým (388 265 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 23,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 682 € (0,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 288 055 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 049 203 € a vlastné imanie 478 639 € (miera samofinancovania 23,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.