MMS group, s .r. o.Aktívna

IČO 46790497Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2012Bratislava - mestská časť Lamač

Finančný prehľad

163 131 €-5,3%
Tržby 2025
+11,1%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu34 12938 48012 37319 69919 75113 638
Neobežný majetok spolu003 3152 3901 465540
Spolu majetok34 12938 48015 68822 08921 21614 178
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu79 462127 822137 188146 298171 103201 011
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-9 865-50 430-94 440-126 597-129 306-154 984
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-40 565-44 009-32 157-2 709-25 678-36 946
Fondy a ostatné vlastné imanie979797979797
Vlastné imanie spolu-45 333-89 342-121 500-124 209-149 887-186 833
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)96 27484 542122 463206 538172 233163 131
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-39 290-42 822-30 570-914-22 834-34 761
EBITDA-39 290-42 822-30 18511-21 909-33 836
Výsledok hospodárenia pred zdanením-40 565-44 009-32 157-2 709-24 718-35 986
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-40 565-44 009-32 157-2 709-25 678-36 946
Osobné náklady21 25925 64022 68527 83030 77326 411
Odpisy00385925925925
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: MMS group, s .r. o.

Prehľad

MMS group, s .r. o. (IČO 46790497) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Lamač. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 163 131 €, čo je o 5,3 % menej ako rok predtým (172 233 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 36 946 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 26 411 €.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-186 833 €).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MMS group, s .r. o. – IČO 46790497 — icoprofil.sk