ATS Consulting, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 19 474 | 21 198 | 24 495 | 41 825 | 117 432 | 132 305 |
| Neobežný majetok spolu | 5 918 | 17 410 | 40 284 | 32 161 | 20 290 | 13 184 |
| Spolu majetok | 27 903 | 39 672 | 66 672 | 74 803 | 138 731 | 146 305 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 12 484 | 22 717 | 53 692 | 56 296 | 111 690 | 112 481 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 9 504 | 9 824 | 11 437 | 7 480 | 13 007 | 21 541 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 400 | 1 616 | -3 957 | 5 527 | 8 534 | 6 783 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 15 404 | 16 940 | 12 980 | 18 507 | 27 041 | 33 824 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 30 743 | 28 500 | 22 996 | 31 800 | 36 735 | 26 596 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 418 | 1 907 | -3 659 | 6 298 | 9 813 | 5 619 |
| EBITDA | 2 186 | 4 992 | 4 236 | 16 838 | 18 585 | 12 927 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 400 | 1 905 | -3 718 | 6 203 | 9 713 | 7 955 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 400 | 1 616 | -3 957 | 5 527 | 8 534 | 6 783 |
| Osobné náklady | 16 350 | 10 005 | 4 248 | 134 | 0 | 6 |
| Odpisy | 1 768 | 3 085 | 7 895 | 10 540 | 8 772 | 7 308 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ATS Consulting, s. r. o.
Prehľad
ATS Consulting, s. r. o. (IČO 46795855) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Beluša. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 26 596 €, čo je o 27,6 % menej ako rok predtým (36 735 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 783 € (25,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 146 305 € a vlastné imanie 33 824 € (miera samofinancovania 23,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.