M+L GROUP, s. r. o.Aktívna

IČO 46805427Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2012Blatné

Finančný prehľad

647 755 €+63,1%
Tržby 2025
+44,3%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.800 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.600 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)132 260174 420202 781397 079647 755
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie5 45413 163636-28 13149 820
Výsledok hospodárenia minulých rokov3 7719 22522 38823 024-5 108
Spolu majetok108 288143 851334 701497 126453 211
Záväzky spolu78 563100 963291 177451 733357 999
Vlastné imanie spolu29 72542 88843 52445 39395 212
Vypočítané dividendy00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: M+L GROUP, s. r. o.

Prehľad

M+L GROUP, s. r. o. (IČO 46805427) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Blatné. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov (SK NACE 1071). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 647 755 €, čo je o 63,1 % viac ako rok predtým (397 079 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 44,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 49 820 € (7,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 178 196 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 453 211 € a vlastné imanie 95 212 € (miera samofinancovania 21,0 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

M+L GROUP, s. r. o. – IČO 46805427 — icoprofil.sk