SNEHULIAK-SKI s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 18 622 | 14 708 | 12 826 | 9 919 | 8 768 | 7 460 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 3 824 | 2 826 | 1 829 | 831 | 0 |
| Spolu majetok | 18 622 | 18 532 | 15 652 | 11 748 | 9 599 | 7 460 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 394 | 111 | 406 | 106 | 452 | 488 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 11 425 | 12 727 | 12 921 | 9 746 | 6 142 | 3 647 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 803 | 194 | -3 175 | -3 604 | -2 495 | -2 175 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 18 228 | 18 421 | 15 246 | 11 642 | 9 147 | 6 972 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 600 | 3 600 | 2 050 | 125 | 0 | 488 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 300 | 406 | -3 055 | -3 499 | -2 059 | -1 713 |
| EBITDA | 2 300 | 572 | -2 057 | -2 501 | -1 061 | -882 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 158 | 266 | -3 175 | -3 604 | -2 155 | -1 835 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 803 | 194 | -3 175 | -3 604 | -2 495 | -2 175 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 166 | 998 | 998 | 998 | 831 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SNEHULIAK-SKI s.r.o.
Prehľad
SNEHULIAK-SKI s.r.o. (IČO 46805621) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: športová a rekreačná výchova (SK NACE 8551).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 488 €. Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 32,9 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 2 175 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 460 € a vlastné imanie 6 972 € (miera samofinancovania 93,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.