IMPRESSION interier, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 9 727 € (12 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 50 256 | 76 062 | 114 870 | 116 035 | 85 539 | 58 786 |
| Neobežný majetok spolu | 37 132 | 25 401 | 13 670 | 14 647 | 14 112 | 38 127 |
| Spolu majetok | 87 388 | 101 463 | 128 540 | 130 682 | 99 651 | 96 913 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 48 089 | 41 058 | 48 554 | 53 306 | 14 357 | 19 913 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 21 240 | 34 300 | 42 652 | 69 610 | 67 000 | 70 067 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 13 059 | 21 105 | 32 334 | 2 766 | 13 294 | 1 433 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 39 299 | 60 405 | 79 986 | 77 376 | 85 294 | 77 000 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 200 323 | 215 155 | 264 305 | 221 032 | 166 546 | 132 031 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 17 828 | 28 507 | 42 481 | 3 051 | 17 112 | 2 599 |
| EBITDA | 27 129 | 40 238 | 54 236 | 15 145 | 21 766 | 11 227 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 16 832 | 26 929 | 41 054 | 4 264 | 17 765 | 2 461 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 059 | 21 105 | 32 334 | 2 766 | 13 294 | 1 433 |
| Osobné náklady | 9 393 | 13 058 | 31 755 | 21 954 | 21 148 | 12 648 |
| Odpisy | 9 301 | 11 731 | 11 755 | 12 094 | 4 654 | 8 628 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 12 753 | 5 376 | 5 376 | 9 727 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: IMPRESSION interier, s.r.o.
Prehľad
IMPRESSION interier, s.r.o. (IČO 46820027) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba bytového textilu a hotových interiérových textílií (SK NACE 1392). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 132 031 €, čo je o 20,7 % menej ako rok predtým (166 546 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 8,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 433 € (1,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 12 648 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 96 913 € a vlastné imanie 77 000 € (miera samofinancovania 79,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.