FORWAG Trade s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 118 881 | 212 929 | 163 536 | 278 017 |
| Neobežný majetok spolu | 5 000 | 26 095 | 17 650 | 10 204 |
| Spolu majetok | 123 912 | 239 024 | 181 373 | 288 221 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 35 358 | 176 126 | 133 214 | 256 008 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 10 909 | 27 805 | 42 150 | 42 642 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 16 897 | 14 345 | 492 | -15 946 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 55 748 | 15 748 | 517 | 517 |
| Vlastné imanie spolu | 88 554 | 62 898 | 48 159 | 32 213 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 164 273 | 216 263 | 245 705 | 312 140 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 23 235 | 23 880 | 6 473 | -10 806 |
| EBITDA | 25 235 | 28 565 | 14 918 | -3 361 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 22 101 | 19 466 | 1 446 | -15 946 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 16 897 | 14 345 | 492 | -15 946 |
| Osobné náklady | 43 028 | 49 320 | 59 036 | 82 928 |
| Odpisy | 2 000 | 4 685 | 8 445 | 7 445 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok8
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
- 2020 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2020 Úč POD · 12 str.
- 2020 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: FORWAG Trade s. r. o.
Prehľad
FORWAG Trade s. r. o. (IČO 46820787) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 312 140 €, čo je o 27,0 % viac ako rok predtým (245 705 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby rástli v priemere o 23,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2022). Rok 2022 skončil stratou 15 946 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2022 boli 82 928 €. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 288 221 € a vlastné imanie 32 213 € (miera samofinancovania 11,2 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.