J. B. COMP, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 38 649 | 38 182 | 37 617 | 38 681 | 42 743 | 37 221 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 563 | 19 480 |
| Spolu majetok | 38 649 | 38 182 | 37 617 | 38 681 | 69 306 | 56 701 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 18 730 | 18 535 | 18 406 | 19 146 | 52 873 | 49 696 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 14 913 | 14 499 | 14 227 | 13 791 | 14 115 | 11 014 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -414 | -272 | -436 | 324 | -3 102 | -9 429 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 420 | 420 | 420 | 420 | 420 | 420 |
| Vlastné imanie spolu | 19 919 | 19 647 | 19 211 | 19 535 | 16 433 | 7 005 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 833 | 0 | 889 | 1 758 | 2 594 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -360 | -200 | -371 | 399 | -2 224 | -7 750 |
| EBITDA | -360 | -200 | -371 | 399 | -453 | -667 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -414 | -272 | -436 | 324 | -2 762 | -9 089 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -414 | -272 | -436 | 324 | -3 102 | -9 429 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 771 | 7 083 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: J. B. COMP, s.r.o.
Prehľad
J. B. COMP, s.r.o. (IČO 46831762) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Kútniky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 594 €, čo je o 47,6 % viac ako rok predtým (1 758 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 9 429 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 56 701 € a vlastné imanie 7 005 € (miera samofinancovania 12,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.