muoj s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Vlastné imanie sa znížilo o 1 987 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 387 623 | 515 292 | 548 009 | 627 792 | 592 707 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 819 | 16 361 | 1 012 | 17 537 | 10 705 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 46 274 | 49 921 | 68 796 | 69 808 | 87 345 |
| Spolu majetok | 108 307 | 124 327 | 130 927 | 151 614 | 209 433 |
| Záväzky spolu | 48 386 | 48 045 | 53 632 | 56 782 | 105 883 |
| Vlastné imanie spolu | 59 921 | 76 282 | 77 295 | 94 832 | 103 550 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: muoj s. r. o.
Prehľad
muoj s. r. o. (IČO 46837078) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s farmaceutickými výrobkami (SK NACE 4773). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 592 707 €, čo je o 5,6 % menej ako rok predtým (627 792 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 705 € (1,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 70 070 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 209 433 € a vlastné imanie 103 550 € (miera samofinancovania 49,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.