VIDMO s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 480 001 € (43 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 408 856 | 775 323 | 739 684 | 1 080 201 | 1 110 741 | 819 883 |
| Neobežný majetok spolu | 6 964 | 1 340 | 48 344 | 35 117 | 18 145 | 11 599 |
| Spolu majetok | 415 914 | 776 898 | 788 059 | 1 115 527 | 1 129 185 | 831 841 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 24 517 | 57 709 | 2 427 | 70 190 | 19 862 | 1 853 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 240 651 | 385 897 | 713 689 | 713 689 | 845 571 | 623 822 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 145 246 | 327 792 | 66 443 | 326 148 | 258 252 | 200 666 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 391 397 | 719 189 | 785 632 | 1 045 337 | 1 109 323 | 829 988 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 94 000 | 75 000 | 65 009 | 47 500 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 152 439 | 92 560 | 86 747 | 29 493 | 32 572 | 32 957 |
| EBITDA | 161 561 | 98 185 | 103 391 | 65 571 | 54 544 | 39 503 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 183 934 | 415 012 | 85 744 | 414 724 | 328 060 | 254 558 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 145 246 | 327 792 | 66 443 | 326 148 | 258 252 | 200 666 |
| Osobné náklady | 2 549 | 3 011 | 3 091 | 3 310 | 3 582 | 4 071 |
| Odpisy | 9 122 | 5 625 | 16 644 | 36 078 | 21 972 | 6 546 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 66 443 | 194 266 | 480 001 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: VIDMO s.r.o.
Prehľad
VIDMO s.r.o. (IČO 46844431) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Jasenová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 47 500 €, čo je o 26,9 % menej ako rok predtým (65 009 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 200 666 € (422 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 071 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 831 841 € a vlastné imanie 829 988 € (miera samofinancovania 99,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.