Advokátska kancelária ČULMAN, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 38 352 | 53 645 | 57 987 | 58 510 | 60 534 | 87 564 |
| Neobežný majetok spolu | 2 246 | 1 537 | 827 | 16 575 | 11 260 | 6 063 |
| Spolu majetok | 40 598 | 55 182 | 58 814 | 75 085 | 71 794 | 93 627 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 831 | 3 708 | 2 318 | 13 261 | 2 649 | 3 927 |
| Základné imanie | 8 000 | 8 000 | 8 000 | 8 000 | 8 000 | 8 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 23 583 | 28 782 | 42 674 | 47 663 | 53 025 | 60 343 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 384 | 13 621 | 5 022 | 5 361 | 7 320 | 20 557 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 800 | 1 071 | 800 | 800 | 800 | 800 |
| Vlastné imanie spolu | 38 767 | 51 474 | 56 496 | 61 824 | 69 145 | 89 700 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 30 387 | 32 752 | 31 093 | 28 504 | 33 990 | 48 260 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 266 | 16 116 | 6 088 | 6 393 | 8 777 | 22 937 |
| EBITDA | 6 909 | 16 825 | 6 797 | 11 433 | 14 092 | 28 134 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 384 | 16 025 | 5 997 | 6 307 | 8 689 | 22 844 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 384 | 13 621 | 5 022 | 5 361 | 7 320 | 20 557 |
| Osobné náklady | 8 095 | 5 155 | 6 312 | 6 362 | 6 959 | 7 531 |
| Odpisy | 643 | 709 | 709 | 5 040 | 5 315 | 5 197 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 914 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Advokátska kancelária ČULMAN, s. r. o.
Prehľad
Advokátska kancelária ČULMAN, s. r. o. (IČO 46849793) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava-Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: právne činnosti (SK NACE 6910). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 8 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 48 260 €, čo je o 42,0 % viac ako rok predtým (33 990 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 20 557 € (42,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 531 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 93 627 € a vlastné imanie 89 700 € (miera samofinancovania 95,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.