MATEJOV s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 170 | 5 206 | 7 640 | 23 733 | 19 837 | 25 786 |
| Neobežný majetok spolu | 14 583 | 8 333 | 2 083 | 48 676 | 34 769 | 20 861 |
| Spolu majetok | 21 753 | 13 539 | 9 723 | 72 409 | 54 606 | 46 647 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 332 324 | 325 592 | 323 282 | 81 195 | 70 918 | 60 115 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -299 877 | -303 570 | -298 247 | 0 | -13 786 | -21 314 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -15 694 | -13 483 | -20 312 | -13 786 | -7 526 | 2 846 |
| Vlastné imanie spolu | -310 571 | -312 053 | -313 559 | -8 786 | -16 312 | -13 468 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 44 693 | 40 018 | 53 277 | 61 841 | 76 450 | 93 165 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -14 500 | -12 530 | -19 268 | -12 329 | -3 048 | 8 871 |
| EBITDA | -8 250 | -6 280 | -13 018 | -3 292 | 10 860 | 22 779 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -15 694 | -13 483 | -20 312 | -13 786 | -6 566 | 3 806 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -15 694 | -13 483 | -20 312 | -13 786 | -7 526 | 2 846 |
| Osobné náklady | 9 434 | 11 710 | 13 453 | 12 345 | 2 822 | 6 166 |
| Odpisy | 6 250 | 6 250 | 6 250 | 9 037 | 13 908 | 13 908 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: MATEJOV s.r.o.
Prehľad
MATEJOV s.r.o. (IČO 46854321) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Zlaté Moravce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: spracovanie a konzervovanie mäsa (okrem hydinového mäsa) (SK NACE 1011). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 93 165 €, čo je o 21,9 % viac ako rok predtým (76 450 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 15,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 846 € (3,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 166 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-13 468 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.