NEOL PLUS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 776 | 2 143 | 567 | 1 097 | 2 572 | 4 485 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 1 776 | 2 143 | 567 | 1 097 | 2 572 | 4 485 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 531 | 2 595 | 970 | 987 | 827 | 1 071 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -6 378 | -5 756 | -5 452 | -5 403 | -4 889 | -3 255 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 623 | 304 | 49 | 513 | 1 634 | 1 669 |
| Vlastné imanie spolu | -755 | -452 | -403 | 110 | 1 745 | 3 414 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 820 | 3 440 | 3 087 | 3 542 | 3 462 | 3 392 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 750 | 495 | -89 | 604 | 2 065 | 2 009 |
| EBITDA | 750 | 495 | -89 | 604 | 2 065 | 2 009 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 750 | 495 | -89 | 604 | 2 065 | 2 009 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 623 | 304 | 49 | 513 | 1 634 | 1 669 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NEOL PLUS, s.r.o.
Prehľad
NEOL PLUS, s.r.o. (IČO 46855114) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 392 €, čo je o 2,0 % menej ako rok predtým (3 462 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 669 € (49,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 485 € a vlastné imanie 3 414 € (miera samofinancovania 76,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.