Economy RK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||
| Obežný majetok spolu | 14 988 | 17 293 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 14 988 | 17 293 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||
| Záväzky spolu | 2 143 | 3 772 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 805 | 7 449 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 730 | 676 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 310 | 396 |
| Vlastné imanie spolu | 12 845 | 13 521 |
| Výkaz ziskov a strát | ||
| Tržby (čistý obrat) | 22 950 | 24 461 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 294 | 948 |
| EBITDA | 2 294 | 948 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 210 | 861 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 730 | 676 |
| Osobné náklady | 19 945 | 18 001 |
| Odpisy | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||
| Vypočítané dividendy | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Economy RK s.r.o.
Prehľad
Economy RK s.r.o. (IČO 46860584) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava-Devínska Nová Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 24 461 €, čo je o 6,6 % viac ako rok predtým (22 950 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 676 € (2,8 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 18 001 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 17 293 € a vlastné imanie 13 521 € (miera samofinancovania 78,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.