FALCO EXCLUSIVE s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 26 047 | 29 713 | 23 663 | 109 583 | 116 180 |
| Neobežný majetok spolu | 38 270 | 40 983 | 24 328 | 10 542 | 40 497 |
| Spolu majetok | 64 317 | 70 696 | 47 991 | 120 125 | 156 677 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 79 656 | 24 889 | 23 539 | 95 778 | 53 778 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 739 | -15 339 | -1 355 | 0 | 24 361 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -17 078 | 13 984 | 6 586 | 21 133 | 348 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 47 162 | 19 221 | 3 214 | 73 190 |
| Vlastné imanie spolu | -15 339 | 45 807 | 24 452 | 24 347 | 102 899 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 26 000 | 116 817 | 194 191 | 459 099 | 213 463 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -17 078 | 16 757 | 8 292 | 23 359 | 6 458 |
| EBITDA | -6 913 | 31 750 | 24 948 | 43 045 | 29 755 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -17 078 | 16 757 | 8 292 | 21 133 | 2 323 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -17 078 | 13 984 | 6 586 | 21 133 | 348 |
| Osobné náklady | 7 889 | 466 | 450 | 1 202 | 937 |
| Odpisy | 10 165 | 14 993 | 16 656 | 19 686 | 23 297 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 5 231 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FALCO EXCLUSIVE s.r.o.
Prehľad
FALCO EXCLUSIVE s.r.o. (IČO 46866272) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 213 463 €, čo je o 53,5 % menej ako rok predtým (459 099 €). Od roku 2020 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 69,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2024 bol 348 € (0,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2024 boli 937 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 156 677 € a vlastné imanie 102 899 € (miera samofinancovania 65,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.