ENERGY PLANTATIONS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | — | 398 163 | 373 053 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 0 | — | 13 159 | 7 948 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 502 |
| Spolu majetok | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 143 305 | 122 847 |
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 0 | 125 146 | 96 739 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 18 159 | 26 108 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | — | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: ENERGY PLANTATIONS, s.r.o.
Prehľad
ENERGY PLANTATIONS, s.r.o. (IČO 46870008) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Veľký Meder. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien (SK NACE 0111). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 373 053 €, čo je o 6,3 % menej ako rok predtým (398 163 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 948 € (2,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 128 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 122 847 € a vlastné imanie 26 108 € (miera samofinancovania 21,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.