LOMED,s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 49 731 | 72 487 | 87 854 | 70 610 | 122 155 | 147 937 |
| Neobežný majetok spolu | 23 943 | 11 611 | 16 444 | 83 657 | 62 776 | 38 295 |
| Spolu majetok | 74 992 | 85 422 | 104 298 | 154 267 | 185 064 | 186 641 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 14 203 | 17 136 | 19 107 | 52 715 | 62 443 | 28 827 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 41 446 | 55 289 | 62 786 | 79 691 | 96 052 | 116 892 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 13 843 | 7 497 | 16 905 | 16 361 | 21 069 | 35 422 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 60 789 | 68 286 | 85 191 | 101 552 | 122 621 | 157 814 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 91 494 | 98 188 | 108 586 | 143 578 | 160 397 | 167 488 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 16 488 | 9 637 | 21 499 | 21 466 | 28 144 | 45 807 |
| EBITDA | 29 654 | 21 970 | 24 666 | 34 999 | 52 625 | 70 288 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 16 319 | 9 539 | 21 402 | 20 716 | 26 681 | 44 895 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 843 | 7 497 | 16 905 | 16 361 | 21 069 | 35 422 |
| Osobné náklady | 48 576 | 54 978 | 60 777 | 68 896 | 86 606 | 74 679 |
| Odpisy | 13 166 | 12 333 | 3 167 | 13 533 | 24 481 | 24 481 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LOMED,s.r.o.
Prehľad
LOMED,s.r.o. (IČO 46870300) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Krompachy. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 167 488 €, čo je o 4,4 % viac ako rok predtým (160 397 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 35 422 € (21,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 74 679 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 186 641 € a vlastné imanie 157 814 € (miera samofinancovania 84,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.