Mild Cure Two, s.r.o.Aktívna

IČO 46871560Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2012Bratislava-Staré Mesto

Finančný prehľad

49 431 €+9,5%
Tržby 2025
-59,7%
Priemerná ročná zmena 2021–2025
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2 mil.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

Vlastné imanie sa znížilo o 1 634 632 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.

História
dividendy iné zníženie vlastného imania
20250 €+1 634 632 € iné
20240 €
20230 €
2022 ~203 489 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
05 mil.10 mil.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu2 980 8435 826 4756 167 4517 148 2868 521 152
Neobežný majetok spolu760 962959 1411 090 8702 807 7111 120 268
Spolu majetok3 748 8366 813 4087 262 5589 959 8689 644 965
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu516 967764 694160 6161 503 099680 685
Základné imanie5 0005 0005 7505 7505 750
Výsledok hospodárenia minulých rokov1 880 6182 746 3095 766 6436 640 5126 651 871
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 345 7513 020 334873 86911 3592 142 143
Fondy a ostatné vlastné imanie500277 071455 6801 799 148164 516
Vlastné imanie spolu3 231 8696 048 7147 101 9428 456 7698 964 280
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)1 875 338628 4871 287 40845 16049 431
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 702 797493 2801 084 95212 484-119 408
EBITDA1 767 192545 8111 151 78865 262-71 598
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 706 3673 826 2581 110 44018 4872 143 103
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 345 7513 020 334873 86911 3592 142 143
Osobné náklady19 26430 67850 60051 30651 957
Odpisy64 39552 53166 83652 77847 810
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—203 489000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok14

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Mild Cure Two, s.r.o.

Prehľad

Mild Cure Two, s.r.o. (IČO 46871560) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava-Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 750 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 49 431 €, čo je o 9,5 % viac ako rok predtým (45 160 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 59,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 142 143 € (4 334 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 51 957 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 644 965 € a vlastné imanie 8 964 280 € (miera samofinancovania 92,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Mild Cure Two, s.r.o. – IČO 46871560 — icoprofil.sk