Viest architekti s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 121 332 | 131 185 | 129 687 | 130 993 | 150 005 | 130 759 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 987 |
| Spolu majetok | 121 332 | 131 185 | 129 687 | 130 993 | 150 005 | 150 746 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 62 475 | 61 484 | 61 472 | 62 272 | 65 983 | 63 108 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 22 084 | 53 357 | 64 201 | 62 715 | 63 221 | 78 522 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 31 273 | 10 844 | -1 486 | 506 | 15 301 | 3 616 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 58 857 | 69 701 | 68 215 | 68 721 | 84 022 | 87 638 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 94 287 | 29 437 | 4 100 | 8 900 | 39 113 | 38 570 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 37 164 | 13 228 | -1 366 | 740 | 18 238 | 4 284 |
| EBITDA | 37 570 | 13 228 | -1 366 | 740 | 18 238 | 8 281 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 36 990 | 13 094 | -1 486 | 601 | 18 137 | 4 205 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 31 273 | 10 844 | -1 486 | 506 | 15 301 | 3 616 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 406 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 997 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Viest architekti s. r. o.
Prehľad
Viest architekti s. r. o. (IČO 46875034) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 38 570 €, čo je o 1,4 % menej ako rok predtým (39 113 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 16,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 616 € (9,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 150 746 € a vlastné imanie 87 638 € (miera samofinancovania 58,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.