BK & Co. s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||||
| Obežný majetok spolu | 8 283 | 16 246 | 28 298 | 85 963 | 134 727 | 151 448 | 156 091 |
| Neobežný majetok spolu | 15 574 | 9 703 | 9 203 | 4 955 | 708 | 12 092 | 3 554 |
| Spolu majetok | 23 857 | 25 949 | 37 501 | 90 918 | 135 435 | 163 540 | 159 645 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||||
| Záväzky spolu | 20 185 | 19 515 | 21 928 | 53 238 | 87 522 | 120 346 | 155 281 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 641 | 0 | 934 | 10 073 | 24 000 | 42 413 | 37 695 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 185 | 1 296 | 9 139 | 22 107 | 18 413 | -4 719 | -38 831 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 128 | 138 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 3 672 | 6 434 | 15 573 | 37 680 | 47 913 | 43 194 | 4 364 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||||
| Tržby (čistý obrat) | 38 740 | 35 339 | 20 141 | 266 178 | 381 395 | 431 052 | 154 194 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 216 | 1 954 | 12 387 | 25 902 | 28 846 | -3 257 | -34 671 |
| EBITDA | 2 632 | 7 825 | 12 887 | 30 150 | 33 093 | 2 435 | -26 133 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 490 | 1 424 | 11 260 | 22 107 | 24 426 | -4 719 | -38 831 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 185 | 1 296 | 9 139 | 22 107 | 18 413 | -4 719 | -38 831 |
| Osobné náklady | 12 385 | 10 786 | 10 150 | 45 130 | 82 886 | 100 117 | 71 206 |
| Odpisy | 1 416 | 5 871 | 500 | 4 248 | 4 247 | 5 692 | 8 538 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 8 180 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BK & Co. s.r.o.
Prehľad
BK & Co. s.r.o. (IČO 46881425) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 154 194 €, čo je o 64,2 % menej ako rok predtým (431 052 €). Od roku 2019 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 25,9 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 38 831 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 7 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 71 206 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 159 645 € a vlastné imanie 4 364 € (miera samofinancovania 2,7 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.