K - Management s. r. o.Aktívna

IČO 46884131Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2012Bratislava - mestská časť Rača

Finančný prehľad

25 268 €-57,6%
Tržby 2025
-12,8%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.80 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20249 624 €
202314 719 €
20224 500 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu149 603160 125181 929188 838192 460187 725
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok149 603160 125181 929188 838192 460187 725
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu46 64637 94830 83021 98613 9856 359
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov68 24989 424104 144122 847143 695164 941
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)21 17519 22033 42230 47221 2472 892
Fondy a ostatné vlastné imanie8 5338 5338 5338 5338 5338 533
Vlastné imanie spolu102 957122 177151 099166 852178 475181 366
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)50 25755 62469 89071 47559 53525 268
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti27 99128 14245 17940 42927 9464 426
EBITDA27 99128 14245 17940 42927 9464 426
Výsledok hospodárenia pred zdanením24 92324 32942 35138 76825 3803 325
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie21 17519 22033 42230 47221 2472 892
Osobné náklady18 85820 39317 80425 26625 57614 103
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—04 50014 7199 6240

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: K - Management s. r. o.

Prehľad

K - Management s. r. o. (IČO 46884131) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 25 268 €, čo je o 57,6 % menej ako rok predtým (59 535 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 12,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 892 € (11,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 103 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 187 725 € a vlastné imanie 181 366 € (miera samofinancovania 96,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

K - Management s. r. o. – IČO 46884131 — icoprofil.sk