SEVENOR, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 9 305 | 10 169 | 9 284 | 9 097 | 8 734 | 8 069 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 9 305 | 10 169 | 9 284 | 9 097 | 8 734 | 8 069 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 66 | 141 | 186 | 120 | 479 | 478 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 306 | 3 892 | 4 641 | 3 710 | 3 589 | 2 868 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -415 | 788 | -931 | -121 | -722 | -665 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 348 | 348 | 388 | 388 | 388 | 388 |
| Vlastné imanie spolu | 9 239 | 10 028 | 9 098 | 8 977 | 8 255 | 7 591 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 692 | 3 745 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -342 | 911 | -852 | -30 | -285 | -229 |
| EBITDA | -342 | 911 | -852 | -30 | -285 | -229 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -415 | 839 | -931 | -121 | -382 | -325 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -415 | 788 | -931 | -121 | -722 | -665 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SEVENOR, s.r.o.
Prehľad
SEVENOR, s.r.o. (IČO 46887687) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sever. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 665 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 069 € a vlastné imanie 7 591 € (miera samofinancovania 94,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.