FITNESS VISION s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 150 438 | 322 679 | 455 293 | 521 806 | 672 440 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -40 592 | -77 478 | 8 728 | 35 668 | 118 665 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -137 212 | -97 802 | -99 330 | -91 104 | 43 892 |
| Spolu majetok | 205 795 | 199 035 | 211 915 | 206 317 | 255 173 |
| Záväzky spolu | 268 599 | 259 315 | 187 517 | 146 253 | 76 446 |
| Vlastné imanie spolu | -62 804 | -60 280 | 24 398 | 60 064 | 178 727 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Zhrnutie: FITNESS VISION s.r.o.
Prehľad
FITNESS VISION s.r.o. (IČO 46888179) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Košice-Sídlisko KVP. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 672 440 €, čo je o 28,9 % viac ako rok predtým (521 806 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 27,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 118 665 € (17,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 116 026 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 255 173 € a vlastné imanie 178 727 € (miera samofinancovania 70,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.