ALTIS interier s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 492 473 | 498 010 | 575 706 | 994 075 | 1 056 253 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 33 729 | 50 207 | 42 072 | 25 636 | 60 702 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 163 123 | 196 852 | 247 059 | 289 131 | 314 767 |
| Spolu majetok | 1 464 559 | 1 431 872 | 1 551 864 | 1 591 258 | 2 302 289 |
| Záväzky spolu | 1 223 110 | 1 140 313 | 1 218 233 | 1 231 991 | 1 592 320 |
| Vlastné imanie spolu | 241 352 | 291 559 | 333 631 | 359 267 | 419 969 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: ALTIS interier s.r.o.
Prehľad
ALTIS interier s.r.o. (IČO 46888519) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Spišská Nová Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 056 253 €, čo je o 6,3 % viac ako rok predtým (994 075 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 20,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 60 702 € (5,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 113 255 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 302 289 € a vlastné imanie 419 969 € (miera samofinancovania 18,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.