AGRENT s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 274 265 € (22 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 34 628 | 21 938 | 52 915 | 8 683 | 16 692 | 75 864 |
| Neobežný majetok spolu | 1 544 113 | 1 463 838 | 1 384 916 | 1 307 885 | 1 232 388 | 1 155 277 |
| Spolu majetok | 1 578 741 | 1 485 776 | 1 437 831 | 1 316 568 | 1 249 080 | 1 231 141 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 294 111 | 978 770 | 684 696 | 328 810 | 11 378 | 9 751 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 35 202 | 274 265 | 496 639 | 742 770 | 977 392 | 953 071 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 239 062 | 222 375 | 246 130 | 234 622 | 249 944 | 257 953 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 5 366 | 5 366 | 5 366 | 5 366 | 5 366 | 5 366 |
| Vlastné imanie spolu | 284 630 | 507 006 | 753 135 | 987 758 | 1 237 702 | 1 221 390 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 443 058 | 429 506 | 441 816 | 447 207 | 440 497 | 438 234 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 335 107 | 304 556 | 327 229 | 325 562 | 327 795 | 326 660 |
| EBITDA | 415 382 | 384 831 | 406 151 | 402 593 | 404 900 | 403 771 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 293 225 | 272 041 | 302 177 | 296 990 | 316 383 | 326 564 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 239 062 | 222 375 | 246 130 | 234 622 | 249 944 | 257 953 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 80 275 | 80 275 | 78 922 | 77 031 | 77 105 | 77 111 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 274 265 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AGRENT s.r.o.
Prehľad
AGRENT s.r.o. (IČO 46891706) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Komárno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 438 234 €, čo je o 0,5 % menej ako rok predtým (440 497 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 257 953 € (58,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 231 141 € a vlastné imanie 1 221 390 € (miera samofinancovania 99,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.